Izpitni roki


Na tej spletni strani bodo objavljeni vsi dogovorjeni izpitni roki v tem šolskem letu.

Na vse izpite se je potrebno pravočasno prijaviti (vsaj 5 dni pred izpitnim rokom) preko spletne aplikacije, ki jo najdete na tem spletnem naslovu:

http://88.200.126.98/PrijavaIzpiti/ 

Uporabnik:

prijava ali prijava1 ali prijava2 ali prijava3 (uporabite lahko kateregakoli)

Geslo:

geslo dobite pri organizatorki izobraževanja odraslih na elektronskem naslovu: nada.zupanc@bc-naklo.si

 


Izpitni roki v šolskem letu 2019/2020

Predmet ali strokovni modul

Učitelj/Učiteljica

Datum in ura izpita

Učilnica

Opombe

Urejanje zelenih površin

Peter Ribič

22. 6. 2020, ob 16.00

Šola

 

Zgodovina

Erik Logar

17. 6. 2020, ob 19.30

Skype

 

Predelava živil: Osnove proizvodnje pijač: Vino

Vanja Šubic

15. 6. 2020, ob 15.00

Šola (učilnica bo objavljena na oglasni deski)

 

Predelava živil: Osnove proizvodnje pijač: Pivo

Vanja Šubic

8. 6. 2020, ob 15.00

Šola (učilnica bo objavljena na oglasni deski)

 

Predelava živil: Predelava sadja in vrtnin ter brezalkoholne pijače

Vanja Šubic

1. 6. 2020, ob 15.00

Šola (učilnica bo objavljena na oglasni deski)

 

Osnove rastlinske pridelave z varstvom rastlin

Marija Urankar

10. 6. 2020, ob 19.00

Zoom

 

Osnove rastlinske pridelave z varstvom rastlin

Marija Urankar

20. 5. 2020, ob 19.00

Zoom

 

Prehrana in dietetika

Tadeja Polajnar

25. 5. 2020, ob 17.00

Zoom

 

Zgodovina

Erik Logar

29. 5. 2020, ob 15.00

Skype

 

Urejanje zelenih površin

Peter Ribič

27. 5. 2020, ob 16.00

Šola

 

Predelovanje organskih odpadkov in vzdrževanje bioloških in rastlinskih čistilnih naprav

Katja Eler

18. 5. 2020, ob 16.00

Skype

 

Zgodovina

Erik Logar

15. 5. 2020, ob 15.00

Skype

 

Angleščina

Mag. Irena Šubic Jeločnik

15. 5. 2020, ob 10.30

Zoom

 

Ekološko kmetovanje

Ana Ambrožič

11. 5. 2020, ob 15.30

Google obrazec

 

Ekološko kmetovanje

Ana Ambrožič

11. 5. 2020, ob 15.30

Google obrazec

 

Zgodovina

Erik Logar

8. 5. 2020, ob 15.00

Skype

 

Predelovanje organskih odpadkov in vzdrževanje bioloških in rastlinskih čistilnih naprav

Katja Eler

7. 5. 2020, ob 16.00

Skype

 

Pridelava zelenjadnic

Nataša Šink

6. 5. 2020, ob 19.00

Zoom

 

Predelovanje organskih odpadkov in vzdrževanje bioloških in rastlinskih čistilnih naprav

Katja Eler

31. 3. 2020, ob 16.00

U10

ODPADE

Drevesničarstvo in trsničarstvo

Peter Ribič

11. 3. 2020, ob 15.00

U11

 

Osnove rastlinske pridelave z varstvom rastlin

Marija Urankar

17. 3. 2020, ob 15.00

U 16

Delni izpit (splošno vrtnarstvo)

Trženje in promocija slovenskih proizvodov in storitev

Peter Ribič

3. 3. 2020, ob 15.00

U11

 

Sociologija

Andraž Kalamar

3. 3. 2020, ob 15.00

U6

 

Matematika

Urška Berce

26. 3. 2020, ob 15.00

U4

 

Matematika

Urška Berce

19. 3. 2020, ob 15.00

U4

 

Angleščina, 3. letnik SSI oz. 5. letnik PTI (1. delni izpit)

mag. Irena Šubic Jeločnik

27. 2. 2020, ob 16.00

U2

Ustni in pisni izpit

Slovenščina

Marija Jerše

6. 4. 2020, ob 16.00

U5

 

Slovenščina

Marija Jerše

9. 3. 2020, ob 16.00

U5

 

Naravovarstvena zakonodaja in etika

Nina Kaličanin

17. 2. 2020, ob 15.30

U 14

 

Kemija

Miha Povšič

7. 2. 2020, ob 16.00

U 17

 

Sladoled

Miran Ahčin

6. 5. 2020, ob 16.00

Slaščičarska delavnica

 

Sladice

Miran Ahčin

8. 4. 2020, ob 16.00

Slaščičarska delavnica

 

Trajno pecivo

Miran Ahčin

5. 2. 2020, ob 16.00

Slaščičarska delavnica

 

Predelava živil – Mlinarstvo, pekarstvo, testeninarstvo, slaščičarstvo

Tatjana Šubic

3. 2. 2020, po predavanju

Mala učilnica 2 (pritličje)

 

Matematika, 2. letnik

Urška Berce

6. 2. 2020, ob 15.00

U4

 

Osnove rastlinske pridelave z varstvom rastlin

Marija Urankar

4. 3. 2020, ob 16.00

U 16

ODPADE!!!

Fizika

Jure Ausec

12. 2. 2020, ob 15.00

U 14

 

Pridelava okrasnih rastlin

Peter Ribič

10. 2. 2020, ob 15.00

U 11

 

Osnove rastlinske pridelave z varstvom rastlin (botanika)

Marija Urankar

28. 1. 2020, ob 16.00

U 16

Delni izpit (botanika)

Angleščina, 2. letnik SSI oz. 4. letnik PTI (2. delni izpit)

mag. Irena Šubic Jeločnik

23. 1. 2020, ob 17.00

U2

Pisni izpit

Angleščina, 2. letnik SSI oz. 4. letnik PTI (2. delni izpit)

mag. Irena Šubic Jeločnik

16. 1. 2020, ob 17.00

U2

Ustni izpit

Osnove hortikulturnega oblikovanja

dr. Sabina Šegula

24. 1. 2020 , ob 15.00

Aranžerska delavnica 2

 

Žalna floristika

dr. Sabina Šegula

25. 1. 2020 – med predavanjem

Aranžerska delavnica 2

 

Kemija

Miha Povšič

14. 1. 2020, ob 15.30

U 17

1. letnik oz. 1. del

Slovenščina, 2. letnik

Marija Jerše

27. 1. 2020, ob 16.00

U5

 

Logistika v vrtnarstvu

Peter Ribič

27. 1. 2020, ob 15.00

U11

 

Pridelava sadja / Osnove pridelave sadja

Peter Ribič

15. 1. 2020, ob 15.00

U11

 

Predelava živil – Predelava mesa v mesne izdelke

Tatjana Šubic

13. 1. 2020, ob 15.00

Mala učilnica 2 (pritličje)

 

Predelava živil – Predelava mleka v mlečne izdelke ter Oljarstvo

Darja Mavrin

20. 1. 2020, ob 14.30

U7

 

Pridelava okrasnih rastlin

Sonja Jerič Štefe

26. 2. 2020, ob 16.00

U12

 

Pridelava okrasnih rastlin - ODPADE

Sonja Jerič Štefe

12. 2. 2020, ob 16.00

U12

ODPADE

Pridelava sadja / Osnove pridelave sadja

Peter Ribič

8. 1. 2020, ob 16.00 - ODPADE

U12

ODPADE

Slovenščina, 2. letnik

Marija Jerše

27. 1. 2020, ob 16.00

U5

 

Predelava živil – PREDELAVA MLEKA v mlečne izdelke

Darja Mavrin

17. 12. 2019, ob 15.00

U7

 

Angleščina, 1. letnik SSI oz. 4. letnik PTI

mag. Irena Šubic Jeločnik

5. 2. 2019, ob 16.00

U2

Pisni izpit

Angleščina, 1. letnik SSI oz. 4. letnik PTI

mag. Irena Šubic Jeločnik

28. 11. 2019, ob 18.00

U2

Ustni izpit

Funkcionalna znanja računalništva

Melita Ana Maček

4. 12. 2019, ob 16.00

U18

 

Predelava živil – OLJARSTVO

Darja Mavrin

2. 12. 2019, ob 15.00

U7

2. izpitni rok

Slovenščina, 1. letnik

Marija Jerše

9. 12. 2019, ob 16.00

U5

 

Matematika, 1. letnik

Urška Berce

16. 1. 2020, ob 15.00

U4

 

Osnove vrtnarske tehnologije

Peter Ribič

25. 11. 2019, ob 16.00

U11

 

Angleščina, 1. letnik SSI oz. 4. letnik PTI

mag. Irena Šubic Jeločnik

21. 11. 2019, ob 18.00 - ODPADE

U2

Ustni izpit – Zaradi bolezni ODPADE

Osnove varne hrane in prehrane

Tadeja Polajnar

29. 11. 2019, ob 15.00

U7

 

Varna hrana

Tadeja Polajnar

29. 11. 2019, ob 15.00

U7

 

Ekosistemi, izvajanje dejavnosti v prostoru in ekoremediacije

Marjeta Vovk

2. 12. 2019, ob 16.00

U10

 

Predelava živil – OLJARSTVO

Darja Mavrin

18. 11. 2019, ob 15.15

U7

 

Osnove živilstva

Tatjana Šubic

Po dogovoru

Pisarna za izobraževanje odraslih

 

Osnove hortikulture

Peter Ribič

10. 12. 2019, ob 16.00

11

 

Osnove vrtnarske tehnologije

Peter Ribič

18. 11. 2019, ob 16.00

11

ODPADE

Pridelava poljščin

Marija Urankar

12. 11. 2019, ob 14.00

16

Ustni izpit

Osnove živilstva

Tatjana Šubic

7. 11. 2019, ob 8.00

Pred kabinetom za živilstvo

 

Informatika / IKT

Melita Ana Maček

13. 11. 2019, ob 16.00

18