Izpitni roki


Na tej spletni strani bodo objavljeni vsi dogovorjeni izpitni roki v tem šolskem letu.

Na vse izpite se je potrebno pravočasno prijaviti (vsaj 5 dni pred izpitnim rokom) preko spletne aplikacije, ki jo najdete na tem spletnem naslovu:

http://95.87.136.2/PrijavaIzpiti/    

Uporabnik:

prijava ali prijava1 ali prijava2 ali prijava3 (uporabite lahko kateregakoli)

Geslo:

geslo dobite pri organizatorki izobraževanja odraslih na elektronskem naslovu: nada.zupanc@bc-naklo.si

Izpitni roki:

Predmet ali Modul

Učitelj/Učiteljica

Datum in ura izpita

Učilnica

Opombe

OBLIKOVANJE BIVALNEGA IN POSLOVNEGA PROSTORA S CVETJEM

Sonja Jerič Štefe

Ponedeljek, 5. 6. 2017, ob 9.00

Aranžerska delavnica 1

Ne pozabite na oddajo poročila.

PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN

Sonja Jerič Štefe

Ponedeljek, 5. 6. 2017, ob 9.00

Aranžerska delavnica 1

 

KOMUNIKACIJA V PRODAJI

Majda Kolenc Artiček

Torek, 13. 6. 2017, ob 15.00

Učilnica UDG (pritličje)

Pred pristopom na izpit, ne pozabite oddati učiteljici svojih nalog.

STROKOVNA ANGLEŠČINA

Irena Šubic Jeločnik

Sreda, 17. 5. 2017, ob 16.00

Učilnica 1

 

MATEMATIKA

Urška Berce

Četrtek, 1. 6. 2017, ob 15.00

Učilnica 4

 

MATEMATIKA

Urška Berce

Četrtek, 18. 5. 2017, ob 15.00

Učilnica 4

 

Vsi moduli, ki jih poučuje ga. Marija Urankar: ORP, SVR, VAR, KPR, VDK, PSK, PRK

Marija Urankar

Ponedeljek, 15. 5. 2017, ob 17. uri

Učilnica 16

 

OSNOVE HORTIKULTURNEGA OBLIKOVANJA

Rock Finale

Četrtek, 11. 5. 2017, ob 15.00

Učilnica 15

 

OBLIKOVANJE BIVALNEGA IN POSLOVNEGA PROSTORA S CVETJEM

Sonja Jerič Štefe

Torek, 25. 4. 2017, ob 16.00

Aranžerska delavnica 1

 

PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN

Sonja Jerič Štefe

Torek, 25. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 15

 

NARAVOSLOVJE

Urška Kleč

Sreda, 17. 5. 2017, ob 16.00

Učilnica 10

 

TRAJNOSTNI RAZVOJ

Urška Kleč

Sreda, 17. 5. 2017, ob 16.00

Učilnica 10

 

VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA RAZVOJA

Urška Kleč

Sreda, 17. 5. 2017, ob 16.00

Učilnica 10

 

GOSPODARSKA GEOGRAFIJA

Erik Logar

Petek, 12. 5. 2017, ob 15.00

Učilnica 8

 

GEOGRAFIJA

Erik Logar

Petek, 12. 5.  2017, ob 15.00

Učilnica 8

 

VODENJE V NARAVI

Mojca Logar

Sreda, 12. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 8

 

ALTERNATIVNE SLADICE IN PRODAJA

Miran Ahčin/Vanja Šubic

Četrtek, 20. 4. 2017, ob 15.00

Slaščičarska delavnica ali mala učilnica

 

OSNOVE KRAJINARSTVA

Peter Ribič

Torek, 18. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 15

 

PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN

Peter Ribič

Torek, 18. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 15

 

MATEMATIKA

Urška Berce

Sreda, 26. 4. 2017, ob 16.00

Učilnica 4

 

MATEMATIKA

Urška Berce

Petek, 21. 4. 2017, ob 16.00

Učilnica 4

 

MATEMATIKA

Urška Berce

Ponedeljek, 10. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 4

 

KONTROLA KAKOVOSTI ŽIVIL

Tadeja Polajnar

Sreda, 5. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 7

 

OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO

Tatjana Šubic

Ponedeljek, 3. 4. 2017, ob 15.00

Mala učilnica 2

 

PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN

Sonja Jerič Štefe

Sreda, 5. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 15

 

VARSTVO RASTLIN/ SPECIALNO VARSTVO RASTLIN

Marija Urankar

Sreda, 19. 4. 2017, ob 17.30

Učilnica 16

 

PRODAJA IN SVETOVANJE V KMETIJSTVU

Marija Urankar

Sreda, 12. 4. 2017, ob 17.30

Učilnica 16

 

OSNOVE KRAJINARSTVA

Peter Ribič

Torek, 4. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 11 ali 15

 

BIOLOGIJA

Katja Eler

Torek, 9. 5. 2017, ob 16.00

Učilnica 10

 

DRUŽBOSLOVJE (državljanska kultura)

Andraž Kalamar

Torek, 28. 3. 2017, ob 15.15

Učilnica 6

 

ANGLEŠČINA

Dr. Andrej Pogorelec

Ponedeljek, 10. 4. 2017, ob 16.00

Učilnica 1

 

TRAJNOSTNI RAZVOJ

Urška Kleč

Petek, 31. 3. 2017, ob 16.00

Učilnica 12

 

VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA RAZVOJA

Urška Kleč

Petek, 31. 3. 2017, ob 16.00

Učilnica 12

 

PRIPRAVA IN IZDELAVA ARANŽMAJEV, ŠOPKOV in NASADKOV

dr. Sabina Šegula

Torek, 28. 3. 2017, ob 16.00

 

 

KOMUNIKACIJA V PRODAJI

Majda Kolenc Artiček

Sreda, 29. 3. 2017, ob 16.00

Učilnica UDG (pritličje)

 

GOSPODARJENJE Z NARAVNIMI VIRI ENERGIJE IN OSTANKI

Bernarda Božnar

Sreda, 22. 3. 2017, ob 14.00

Učilnica 8

PAZI, sprememba ure!

BIOLOGIJA

Katja Eler

Torek, 21. 3. 2017, ob 16.00

Učilnica 10

 

GOSPODARSKA GEOGRAFIJA – ODPADE

Erik Logar

Petek, 14. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 8

PRESTAVLJENO na 12.5.2017

GEOGRAFIJA – ODPADE

Erik Logar

Petek, 14. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 8

PRESTAVLJENO na 12.5.2017

DRUŽBOSLOVJE (geografija in zgodovina)

Andraž Kalamar

Torek, 21. 3. 2017, ob 15.00

Učilnica 6

 

VARSTVO NARAVNIH VREDNOT

Marjeta Vovk

Torek, 11. 4. 2017, ob 15.00

Učilnica 10

 

MATEMATIKA, 2. letnik

Urška Berce

Ponedeljek, 20. 3. 2017, ob 15.00

Učilnica 4

2. delni izpit

MATEMATIKA, 2. letnik

Urška Berce

Ponedeljek, 13. 3. 2017, ob 15.00

Učilnica 4

1. delni izpit

VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU

Marija Urankar

Četrtek, 23. 3. 2017, ob 16.00

Učilnica 16

Kandidati naj imajo kalkulator s seboj.

VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU

Tone Pečarič

Sreda, 15. 3. 2017, ob 16.00

Učilnica 16

 

VARSTVO NARAVNIH VREDNOT

Marjeta Vovk

Torek, 7. 3. 2017, ob 15.00

Učilnica 10

 

BIOLOGIJA

Katja Eler

Torek, 21. 2. 2017, ob 16.00

Učilnica 10

Delni izpit

REJA ŽIVALI

Uroš Strniša

Torek, 14. 2. 2017, ob 15.00

Učilnica 16

Ustni izpit

TRAJNO PECIVO / PRILOŽNOSTNE SLADICE

Miran Ahčin

Četrtek, 9. 2. 2017, ob 15.00

Mala učilnica (pritličje)

 

TEHNIKE KRAŠENJA

Miran Ahčin

Sreda, 15. 2. 2017, ob 16.00

Slaščičarska delavnica

 

GOSPODARSKA GEOGRAFIJA

Erik Logar

Petek, 17. 2. 2017, med 14.00 in 16.00

Učilnica 8

 

GEOGRAFIJA

Erik Logar

Petek, 17. 2. 2017, ob 16.00

Učilnica 8

 

OSNOVE UPRAVLJANJA S STROJI IN NAPRAVAMI  / VRTNARSKA MEHANIZACIJA

Tone Pečarič

Četrtek, 9. 2. 2017, ob 15.00

Učilnica 16

 

TEHNIKE ANALIZIRANJA ŽIVIL in LABORATORIJSKE TEHNIKE

Tadeja Polajnar

Četrtek, 16. 2. 2017, ob 15.00

Učilnica 7

 

VARSTVO RASTLIN/ SPECIALNO VARSTVO RASTLIN

Marija Urankar

Sreda, 8. 3. 2017, ob 16.00

Učilnica 16

 

VARSTVO NARAVNIH VREDNOT

Nataša Kunstelj

Sreda, 8. 3. 2017, ob 15.00

Učilnica 10

Dodatni izpitni rok

MATEMATIKA

Urška Berce

Ponedeljek, 13. 2. 2017, ob 15.00

Učilnica 4

1. delni izpit (popravni izpitni rok)

ŽIVILSKA MIKROBIOLOGIJA Z BIOTEHNOLOGIJO

Darja Mavrin

Četrtek, 9. 2. 2017, ob 14.30

Učilnica 7

NOV TERMIN

PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN

Peter Ribič

Ponedeljek, 13. 2. 2017, ob 15.00

Učilnica 11

NOV TERMIN

GEOGRAFIJA

Erik Logar

Petek, 3. 2. 2017, ob 14.00

Učilnica 8

 

VARSTVO NARAVNIH VREDNOT

Nataša Kunstelj

Sreda, 1. 2. 2017, ob 16.00

Učilnica 10

 

UČENJE UČENJA

Tamara Kastelic

Petek, 27. 1. 2017

Po elektronski pošti

Kot je bilo dogovorjeno z učiteljico

MATEMATIKA

Urška Berce

Petek, 24. 2. 2017, ob 15.00

Učilnica 4

2. delni izpit

MATEMATIKA

Urška Berce

Ponedeljek, 23. 1. 2017, ob 15.00

Učilnica 4

1. delni izpit

POSLOVNO KOMUNICIRANJE

Andraž Kalamar

Petek, 13. 1. 2017, ob 15.00

Učilnica 20/21  (2. nadstropje)

NOV TERMIN

PRIDELAVA KRME

Marija Urankar

Sreda, 25. 1. 2017, ob 15.00

Učilnica 16

PAZI - NOV TERMIN

KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO

Marija Urankar

Sreda, 11. 1. 2017, ob 15.00

Učilnica 16

Delni (popravni) izpit

KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO

Uroš Strniša

Ponedeljek, 9. 1. 2017, od 15. ure dalje – po razporedu

Učilnica 16

Delni izpit (ustno)

POSLOVNO KOMUNICIRANJE

Andraž Kalamar

Četrtek, 12. 1. 2017, ob 15.00

ODPADE

ODPADE

PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN

Peter Ribič

Četrtek, 26. 1. 2017, ob 15.00

ODPADE

ODPADE

KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO

Tone Pečarič

Petek, 16. 12. 2016, ob 16.00

Učilnica 16

Delni izpit

UMETNOST 2. rok

Boris Urh

Sreda, 21. 12. 2016, ob 16.00

Likovna učilnica

 

UMETNOST 1. rok

Boris Urh

Sreda, 14. 12. 2016, ob 16.00

Likovna učilnica

 

VARNA HRANA / OSNOVE VARNE HRANE IN PREHRANE

Tadeja Polajnar

Sreda, 21. 12. 2016, ob 15.00

Učilnica 7

 

SLOVENŠČINA -  dodatni izpitni rok

Marija Jerše

Sreda, 18. 1. 2017, ob 16.00

Učilnica 5

 

SLOVENŠČINA 4. letnik

Marija Jerše

Četrtek, 22. 12. 2016, ob 16.00

Učilnica 5

Delni izpit

SLOVENŠČINA 4. letnik

Marija Jerše

Ponedeljek, 12. 12. 2016, ob 16.00

Učilnica 5

Delni izpit

OSNOVE HORTIKULTURE

Peter Ribič

Petek, 16. 12. 2016, ob 15.00

Učilnica 11

 

OSNOVE VRTNARSKE TEHNOLOGIJE

Peter Ribič

Torek, 6. 12. 2016, ob 15.00

Učilnica 11

 

NARAVOSLOVJE

Urška Kleč

Petek, 16. 12. 2016, ob 16.00

Učilnica 10

 

DODATNI IZPITNI ROK: FUNKCIONALNA ZNANJA RAČUNALNIŠTVA IN INFORMATIKA

Primož Meglič

Četrtek, 15. 12. 2016, ob 14.30

Učilnica 18

 

FUNKCIONALNA ZNANJA RAČUNALNIŠTVA

Primož Meglič

Četrtek, 1. 12. 2016, ob 14.30

Učilnica 18

 

KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO

Marija Urankar

Torek, 6. 12. 2016, ob 15.00

Učilnica 16

 

SLOVENŠČINA 3. letnik

Marija Jerše

Ponedeljek, 5. 12. 2016, ob 15.00

Učilnica 5

Delni izpit

SLOVENŠČINA 3. letnik

Marija Jerše

Ponedeljek, 28. 11. 2016, ob 16.00

Učilnica 5

Delni izpit

OSNOVE ŽIVILSTVA

Darja Mavrin

Ponedeljek, 5. 12. 2016 ob 15.00

Učilnica 7

 

TEHNOLOGIJE OBNOVLJIVIH VIROV ENERGIJE IN VPLIVA NA OKOLJE

Jure Ausec

Torek, 20. 12. 2016, ob 15.30

Učilnica 14

 

OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN

Marija Urankar

Torek, 22. 11. 2016, ob 15.00

Učilnica 16

 

OSNOVE VRTNARSKE TEHNOLOGIJE

Peter Ribič

Torek, 6. 12. 2016, ob 16.00

Učilnica 11

 

SLOVENŠČINA, 2. letnik

Marija Jerše

Ponedeljek, 21. 11. 2016, ob 15.45

Učilnica 5

Delni izpit

SLOVENŠČINA, 2. letnik

Marija Jerše

Četrtek, 10. 11. 2016, ob 16.00

Učilnica 5

Delni izpit

TRAJNOSTNI RAZVOJ

Urška Kleč

Petek, 2. 12. 2016, ob 16.00

Računalniška učilnica 19

 

PRIPRAVA IN IZDELAVA ARANŽERSKEGA MATERIALA

Dr. Sabina Šegula

Sreda, 26. 10. 2016, ob 14.00

Aranžerska delavnica 2

 

OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN - botanika

Marija Urankar

Četrtek, 27. 10. 2016, ob 16.00

Učilnica 16

Delni izpit

NAPRAVA TRAJNEGA NASADA

Ljuba Erjavec

Torek, 15. 11. 2016, ob 15.00

Učilnica 12

 

INFORMATIKA

Primož Meglič

Sreda, 16. 11. 2016, ob 15.00

Učilnica 19 (2. nadstropje)

 

OSNOVE ŽIVILSTVA

Darja Mavrin

Torek, 15. 11. 2016, ob 15.00

Učilnica 7

 

OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN - kemija

Marija Urankar

Četrtek, 20. 10. 2016, ob 16.00

Učilnica 16

Delni izpit

SLOVENŠČINA, 1. letnik

Marija Jerše

Četrtek, 27. 10. 2016, ob 16.00

Učilnica 5

 

SLOVENŠČINA, 1. letnik

Marija Jerše

Četrtek, 13. 10. 2016, ob 16.00

Učilnica 5

Delni izpit