Instagram Facebook Google+ Linkedin Kontakt

Izpitni roki


Na tej spletni strani bodo objavljeni vsi dogovorjeni izpitni roki v tem šolskem letu.

Na vse izpite se je potrebno pravočasno prijaviti (vsaj 5 dni pred izpitnim rokom) preko spletne aplikacije, ki jo najdete na tem spletnem naslovu:

http://88.200.126.98/PrijavaIzpiti/ 

Uporabnik:

prijava ali prijava1 ali prijava2 ali prijava3 (uporabite lahko kateregakoli)

Geslo:

geslo dobite pri organizatorki izobraževanja odraslih na elektronskem naslovu: nada.zupanc@bc-naklo.si

 


Izpitni roki v šolskem letu 2021/2022

Predmet ali strokovni modul

Učitelj/Učiteljica

Datum in ura izpita

Učilnica

Opombe

PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN

Sonja Jerič Štefe

9. 2. 2022, ob 15.00

V šoli: U11, 1. nadstropje

Delni izpit

PRIDELAVA OKRASNIH RASTLIN

Sonja Jerič Štefe

2. 3. 2022, ob 15.00

V šoli: U11, 1. nadstropje

Delni izpit

MATEMATIKA, 2. letnik

Maruša Korelc

21. 1. 2022, ob 18.00

MS Teams, ekipa: MAT – odrasli 2021/2022

 

LOGISTIKA V VRTNARSTVU

Peter Ribič

26. 1. 2022, ob 15.00

V šoli: U11, 1. nadstropje

 

SOCIOLOGIJA

Andraž Kalamar

27. 1. 2022, ob 15.00

V šoli: U11, 1. nadstropje

 

ZGODOVINA

Erik Logar

7. 1. 2022, od 16.30 dalje (na 15 min)

MS Teams, ekipa: ZGO – odrasli 2021/2022

Ustni izpit

PRIDELAVA POLJŠČIN

Marija Urankar

13. 1. 2022, ob 15.00

V šoli: U16, 1. nadstropje

 

MATEMATIKA, 1. letnik

Maruša Korelc

17. 12. 2022, ob 18.00

MS Teams, ekipa: MAT – odrasli 2021/2022

 

SLOVENŠČINA, 2. letnik

Marija Jerše

6. 1. 2022, ob 18.30

MS Teams, ekipa: SLO – odrasli 2021/2022

Delni izpit: Slovnica

FIZIKA

Jure Ausec

21. 12. 2021, ob 15. uri

V šoli: U14, 1. nadstropje

 

SLOVENŠČINA, 2. letnik

Marija Jerše

9. 12. 2021, ob 18.30

MS Teams, ekipa: SLO – odrasli 2021/2022

Delni izpit: Književnost

ANGLEŠČINA, 1. letnik oz. 1. del 4. letnika

Sandra Žvagen

29. 11. 2021, ob 19.00

V šoli: U2, 1. nadstropje

 

OSNOVE VARNE HRANE IN PREHRANE

Tadeja Polajnar

30. 11. 2021, ob 18.00

MS Teams, ekipa: OVP – odrasli 2021/2022

 

OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN

Marija Urankar

29. 11. 2021, po dogovoru (od 14.00 dalje)

MS Teams, ekipa: ORP – odrasli 2021/2022

Ustni izpit (delni ali končni)

FUNKCIONALNA ZNANJA RAČUNALNIŠTVA

Melita Ana Maček

17. 11. 2021, ob 16.00

V šoli: U18, 1. nadstropje

 

SLOVENŠČINA, 1. letnik

Marija Jerše

4. 11. 2021, ob 18.30

MS Teams, ekipa: SLO – odrasli 2021/2022

Delni izpit: Slovnica

OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN - botanika

Marija Urankar

8. 11. 2021, ob 15.15

MS Teams, ekipa: ORP – odrasli 2021/2022

Delni izpit

OSNOVE HORTIKULTURE

Peter Ribič

8. 12. 2021, ob 15.00

V šoli: U11, 1. nadstropje

 

OSNOVE VRTNARSKE TEHNOLOGIJE

Peter Ribič

16. 11. 2021, ob 15.00

V šoli: U11, 1. nadstropje

 

OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE Z VARSTVOM RASTLIN - kemija

Marija Urankar

18. 10. 2021, ob 15.15

MS Teams, ekipa: ORP – odrasli 2021/2022

Delni izpit