Instagram Facebook Google+ Linkedin Kontakt

Diplomski izpiti


 

 


Diplomski izpit - april 2022

Študentka: MANCA GRČAR

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: VPLIV HRANILNE RAZTOPINE NA IZBRANE MORFOLOŠKE IN BIOKEMIČNE LASTNOSTI SOLATE (Lactuca sativa L.)

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

4. 4. 2022

Predsednik/-ca:

dr. Tadeja Primožič

Ura:

ob 13.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Andrej Pogorelec

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ica v podjetju:

/


Diplomski izpit - februar 2022


Študentka: ELIZABETA ČUK

 

Program: UPRAVLJANJE PODEŽELJA IN KRAJINE

 

Naslov diplome: ANALIZA KORIŠČENJA SREDSTEV IZ PROGRAMA RAZVOJA PODEŽELJA 2014–2020 DO LETA 2022 V OBČINAH CERKNO, LOGATEC IN IDRIJA S PRIMERI DOBRIH PRAKS

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

23. 2. 2022

Predsednik/-ca:

Tomaž Levstek

Ura:

ob 10.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Tadeja Primožič

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Andrej Pogorelec

Prostor:

Predavalnica

Mentor/-ica v podjetju:

/


 


Diplomski izpit - januar 2022


Študent:  JURE KALIŠNIK

 

Program: HORTIKULTURA

 

Naslov diplome: DEDOVANJE RDEČE BARVE CVETOV PRI KRIŽANJU MOČVIRSKEGA HIBISKUSA (Hibiscus moscheutos L.)

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

21. 1. 2022

Predsednik/-ca:

dr. Andrej Pogorelec

Ura:

ob 15.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Irena Gril

Prostor:

Velika sejna soba

Mentor/-ica v podjetju:

/

 


 


Diplomski izpit - december 2021


 

­­Študentka: ANA KRČ

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: ANALIZA MOREBITNE VZPOSTAVITVE KRAJINSKEGA PARKA REKE KOKRE 

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

29. 12. 2021

Predsednik/-ca:

dr. Dragan Žnidarčič

Ura:

ob 10.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

Sonja Rozman

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Irena Gril

Prostor:

Velika sejna soba

Mentor/-ica v podjetju:

Metod Rogelj, ZRSVN OE Kranj


 

Študentka:  JANJA STOPINŠEK SOROSZY

 

Program: UPRAVLJANJE PODEŽELJA IN KRAJINE

 

Naslov diplome: EKONOMSKA VZDRŽNOST MAJHNE EKOLOŠKE KMETIJE

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

23. 12. 2021

Predsednik/-ca:

dr. Tadeja Primožič

Ura:

ob 10.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Franc Vidic

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Prostor:

Velika sejna soba

Mentor/-ica v podjetju:

Tilen Praprotnik


 

Študentka:  ANA MORTICIA ŠTEMPIHAR

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: BIODINAMIČNI ŠOLSKI VRT KOT UČILNICA NA PROSTEM

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

16. 12. 2021

Predsednik/-ca:

Tomaž Levstek

Ura:

ob 14.30

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Maja Kolar

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Prostor:

Učilnica 20-21

Mentor/-ica v podjetju, podjetje:

dr. Maja Kolar, Ekosemena Inštitut

 


 

Študent: GORAZD RAVNIK

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: IZBIRA ENERGETSKE REŠITVE NA PRIMERU STARE HIŠE

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

7. 12. 2021

Predsednik/-ca:

dr. Andrej Pogorelec

Ura:

ob 15.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Drago Papler

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Milena Mačerk Jerala

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ica v podjetju, podjetje:

/

­


 

Študent:  FRANCE FISTER

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: NAČRT ZA USTANOVITEV PODJETJA: OGLAR

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

7. 12. 2021

Predsednik/-ca:

Milena Maček Jerala

Ura:

ob 14.15

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Sabina Šegula

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Andrej Pogorelec

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ica v podjetju, podjetje:

/

­­