Instagram Facebook Google+ Linkedin Kontakt

Diplomski izpiti 2021/22


Nekaj splošnih informacij o poteku diplomskega izpita za študenta/-ko:

 


Diplomski izpit - julij 2022


 

Študentka: ANJA MAGDIČ

 

Program: UPRAVLJANJE PODEŽELJA IN KRAJINE

 

Naslov diplome: VAJE ZA MOČ, RAZGIBLJIVOST IN URAVNOTEŽENOST KONJ

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

6. 7. 2022

Predsednik/-ca:

dr. Andrej Pogorelec

Ura:

ob 15.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Bety Breznik

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Marijan Pogačnik

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ici v podjetju, podjetje:

/

 


 


Diplomski izpit - junij 2022


 

Študentka: MAJA MILOVANOVIĆ

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: ANALIZA VZORCEV VODE V ZGORNJEM TOKU REKE SAVE NA IZBRANIH MESTIH

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

30. 6. 2022

Predsednik/-ca:

dr. Andrej Pogorelec

Ura:

ob 15.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

Melita Ana Maček

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Irena Gril

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ici v podjetju, podjetje:

dr. Tatjana Vidic, Tatjana Vidic, s. p., strokovno in znanstveno svetovanje;

mag. Simona Šalej, Atotech Slovenija, d. d.;

 


 

Študentka: JANA GRMEK (roj. TAVČAR)

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: NAČIN ČIŠČENJA KOMUNALNE ODPADNE VODE IZVEN MEJA AGLOMERACIJ V OBČINI BOHINJ

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

14. 6. 2022

Predsednik/-ca:

Melita Ana Maček

Ura:

ob 15.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Marija Gregori

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Irena Gril

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ica v podjetju:

Srečko Čemažar, Občina Bohinj

 

­­


 

Študentka: Renata SOKLIČ

 

Program: Upravljanje podeželja in krajine

 

Naslov diplome: POMEN KOREKCIJE PARKLJEV PRI GOVEDU

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

7. 6. 2022

Predsednik/-ca:

Tomaž Levstek

Ura:

ob 16.15

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Bety Breznik

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Irena Gril

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ica v podjetju:

Anže Cvenkel, Cvenkel veterina d.o.o.

 
     

 


Diplomski izpit - maj 2022


Študentka: TJAŠA LAMPE

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: VPLIV PREKRIVANJA Z AGROTEKSTILOM NA PRIDELEK ZGODNJEGA KROMPIRJA 

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

10. 5. 2022

Predsednik/-ca:

dr. Tadeja Primožič

Ura:

ob 10.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Andrej Pogorelec

Prostor:

Velika sejna soba

Mentor/-ica v podjetju:

/


 


Diplomski izpit - april 2022


 

Študentka: MANCA GRČAR

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: VPLIV HRANILNE RAZTOPINE NA IZBRANE MORFOLOŠKE IN BIOKEMIČNE LASTNOSTI SOLATE (Lactuca sativa L.)

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

4. 4. 2022

Predsednik/-ca:

dr. Tadeja Primožič

Ura:

ob 13.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Andrej Pogorelec

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ica v podjetju:

/

 

 


 

Študent: METOD KENDA

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: PREUSMERITEV KONVENCIONALNEGA SADOVNJAKA V EKOLOŠKI SADOVNJAK

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

21. 4. 2022

Predsednik/-ca:

dr. Andrej Pogorelec

Ura:

ob 16.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Marijan Pogačnik

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Irena Gril

Prostor:

Velika seja soba

Mentor/-ica v podjetju:

/

 


 

Študent: DOMEN TIČAR

 

Program: UPRAVLJANJE PODEŽELJA IN KRAJINE

 

Naslov diplome: MALA KMETIJA KOT PRILOŽNOST ZA DODATNI PRIHODEK

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

21. 4. 2022

Predsednik/-ca:

dr. Andrej Pogorelec

Ura:

ob 15.15

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Franc Vidic

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Irena Gril

Prostor:

Velika seja soba

Mentor/-ica v podjetju:

/

 


 


Diplomski izpit - februar 2022


 

Študentka: ELIZABETA ČUK

 

Program: UPRAVLJANJE PODEŽELJA IN KRAJINE

 

Naslov diplome: ANALIZA KORIŠČENJA SREDSTEV IZ PROGRAMA RAZVOJA PODEŽELJA 2014–2020 DO LETA 2022 V OBČINAH CERKNO, LOGATEC IN IDRIJA S PRIMERI DOBRIH PRAKS

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

23. 2. 2022

Predsednik/-ca:

Tomaž Levstek

Ura:

ob 10.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Tadeja Primožič

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Andrej Pogorelec

Prostor:

Predavalnica

Mentor/-ica v podjetju:

/

 


 


Diplomski izpit - januar 2022


 

Študent:  JURE KALIŠNIK

 

Program: HORTIKULTURA

 

Naslov diplome: DEDOVANJE RDEČE BARVE CVETOV PRI KRIŽANJU MOČVIRSKEGA HIBISKUSA (Hibiscus moscheutos L.)

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

21. 1. 2022

Predsednik/-ca:

dr. Andrej Pogorelec

Ura:

ob 15.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Irena Gril

Prostor:

Velika sejna soba

Mentor/-ica v podjetju:

/

 


 


Diplomski izpit - december 2021


 

Študentka: ANA KRČ

 

Program:NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: ANALIZA MOREBITNE VZPOSTAVITVE KRAJINSKEGA PARKA REKE KOKRE 

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

29. 12. 2021

Predsednik/-ca:

dr. Dragan Žnidarčič

Ura:

ob 10.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

Sonja Rozman

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Irena Gril

Prostor:

Velika sejna soba

Mentor/-ica v podjetju:

Metod Rogelj, ZRSVN OE Kranj

 


 

Študentka: JANJA STOPINŠEK SOROSZY

 

Program: UPRAVLJANJE PODEŽELJA IN KRAJINE

 

Naslov diplome: EKONOMSKA VZDRŽNOST MAJHNE EKOLOŠKE KMETIJE

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

23. 12. 2021

Predsednik/-ca:

dr. Tadeja Primožič

Ura:

ob 10.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Franc Vidic

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Prostor:

Velika sejna soba

Mentor/-ica v podjetju:

Tilen Praprotnik

 


 

Študentka:  ANA MORTICIA ŠTEMPIHAR

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: BIODINAMIČNI ŠOLSKI VRT KOT UČILNICA NA PROSTEM

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

16. 12. 2021

Predsednik/-ca:

Tomaž Levstek

Ura:

ob 14.30

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Maja Kolar

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Prostor:

Učilnica 20-21

Mentor/-ica v podjetju:

dr. Maja Kolar, Ekosemena Inštitut

 


 

 

Študent: GORAZD RAVNIK

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: IZBIRA ENERGETSKE REŠITVE NA PRIMERU STARE HIŠE

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

7. 12. 2021

Predsednik/-ca:

dr. Andrej Pogorelec

Ura:

ob 15.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Drago Papler

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

Milena Mačerk Jerala

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ica v podjetju:

/

 


 

Študent:  FRANCE FISTER

 

Program: NARAVOVARSTVO

 

Naslov diplome: NAČRT ZA USTANOVITEV PODJETJA: OGLAR

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

7. 12. 2021

Predsednik/-ca:

Milena Mačerk Jerala

Ura:

ob 14.15

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Sabina Šegula

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Andrej Pogorelec

Prostor:

Predavalnica 22

Mentor/-ica v podjetju:

/


 


Diplomski izpit - november 2021


 

Študentka: PETRA BREŽAN

 

Program: UPRAVLJANJE PODEŽELJA IN KRAJINE

 

Naslov diplome: OHRANJANJE OGROŽENIH AVTOHTONIH PASEM DOMAČIH ŽIVALI

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

30. 11. 2021

Predsednik/-ca:

dr. Andrej Pogorelec

Ura:

ob 16.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Marijan Pogačnik

Način:

Na daljavo, Zoom

Član/-ica:

Irena Gril

Povezava:

arnes-si.zoom.us/j/5611946854

Mentor/-ica v podjetju, podjetje:

Marija Kožar, Kmetija pri Pustu

 


 


Diplomski izpit - oktober 2021


 

Študent:  ANDRAŽ BAŠELJ

 

Program: HORTIKULTURA

 

Naslov diplome: GOJENJE PARADIŽNIKA NA KAMENI VOLNI IN V TLEH Z UPORABO ORGANSKIH GNOJIL

 

Podatki o diplomskem izpitu

Diplomska oz. izpitna komisija

Datum:

29. 10. 2021

Predsednik/-ca:

Milena Maček Jerala

Ura:

ob 10.00

Mentor/-ica predavatelj/-ica:

dr. Dragan Žnidarčič

Način:

v živo, na šoli

Član/-ica:

dr. Andrej Pogorelec

Prostor:

Velika sejna soba (2. nadstropje)

Mentor/-ica v podjetju, podjetje:

Tone Čadež, Vrtnarstvo Čadež